Vítej do rodiny Qayron

 

VÍTEJTE V QAYRON BIKES

 

Zdravíme tě a vítáme v rodině Qayron! Jsme tu, abychom ti poskytli všechny potřebné informace a začít můžeme klidně hned teď. Sleduj nás, aby ti neujely žádné novinky. Teď v tom jedeš s námi!

TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ NA JEDNOM MÍSTĚ
 

Ježdění na kole není pouze sport, je to životní styl, který tě nikdy nepustí. Dneškem začalo tvoje nové dobrodružství! Teď žiješ život na dvou kolech! Tady najdeš ty nejdůležitější informace, které ti pomohou při tvých prvních kilometrech na kole. Bude to jízda!

 

GARANČNÍ SERVIS
__


Garanční prohlídka je doporučená a zdarma. Je třeba ji provést do 1 měsíce nebo po nájezdu cca 150 km. Kde garanční prohlídku řešit? Záleží, jakým způsobem jsi kolo Qayron zakoupil/a. V případě, že je kolo zakoupené přes náš e-shop nebo obchod Qayron Store (Hradec Králové), tak je možné prohlídku uplatnit na obchodě v Hradci Králové, v pobočce Kolofix nebo u našeho servisního partnera.

Pokud je kolo zakoupené od partnera z naší prodejní sítě, je možné garanční prohlídku absolvovat pouze u daného prodejce, u kterého bylo kolo zakoupeno.

Vždy je třeba kontaktovat obchod nebo servis a předem se domluvit na termínu.

Pozor! Při zakoupení kola u jiného prodejce než Qayron store je garanční prohlídka v obchodě Qayron store, Kolofixu nebo u servisního partnera zpoplatněna! 

Informace k případné reklamaci najdete na stránce "Jak postupovat při reklamaci".

 

 

QRP
__

Tvoje nová aplikace, která toho umí opravdu hodně - od evidence servisní knížky,  až po kontrolu, zda je kolo právě u svého skutečného majitele či nikoliv. Tou nejdůležitější vlastností je ovšem doživotní záruka (podmíněna garanční prohlídkou) na rám kola pro prvního majitele, kterou společně s registrací QRP získáš.

Aplikaci QRP Bike Protect si můžete stáhnout na svůj chytrý telefon s operačním systémem Android a iOS. Více o QRP najdeš zde.

 

 

Merch Qayron a Sqadra
__

Hoď se s námi do stylu! Ohákni se do pohodlných a stylových věcí v designu Qayron a Sqadra. Celá kolekce je vytvořena pro tvůj maximální komfort a pohodlí.

Merch najdeš zde.

 

BUĎ S NÁMI ONLINE
__

Nenech si ujít novinky ze světa Qayron a Sqadra, buď s námi online! Vše na čem pracujeme, aktivity našich riderů a nejžhavější novinky najdeš vždy na našich sociálních sítích. Vše o značce Qayron sleduj  na instagramu a facebooku  Qayron.bike. Pokud s námi chceš sdílet vášeň z ježdění a chceš být součástí Sqadry, pak sleduj instagram qayron.sqadra a facebook qayron.sqadra. Teď už v tom přece jedeš s námi. Uvidíme se online!