Jak postupovat při reklamaci

JAK POSTUPOVAT PŘI REKLAMACI?

S reklamací se vždy obraťte na prodejce, u kterého bylo kolo zakoupeno. 

 

Při zakoupení přes: 

 

A/ Eshop Qayron.com / Obchod Qayron Store - je možné uplatnit reklamaci v obchodě v Hradci Králové nebo v libovolné pobočce Kolofix. V tomto případě nás prosím vždy předem informujte telefonicky nebo na emailu [email protected] 

 

B/ Obchod v rámci sítě - pokud jste kolo zakoupili přímo u jednoho z prodejců Qayron, reklamaci je třeba uplatnit přímo u tohoto prodejce. Pokud bylo kolo zakoupeno u jednoho z prodejců, není možné reklamaci uplatnit v síti Kolofix, ani u jiného z prodejních partnerů. 

 

KONTAKTUJTE NÁS

Doporučujeme nás v prvním kroku nejprve kontaktovat písemně ([email protected]) nebo telefonicky (+420 732 426 731). Dokážeme tak zhodnotit situaci a doporučit nejlepší a nejrychlejší způsob vyřízení reklamace. Komunikovat s námi můžete na níže uvedených kontaktních údajích. 

 

ODESLÁNÍ REKLAMACE

Při zakoupení přes Qayron Store nebo Qayron.com reklamaci můžete osobně předat přímo v naší prodejně, zaslat přepravní společností na níže uvedenou adresu nebo doručit do jedné z poboček Kolofix.

Společně se zbožím prosím přiložte k reklamaci také doklad potvrzující koupi (faktura) a vyplněný reklamační list (PDF).

 

PRŮBĚH REKLAMACE

O průběhu celé reklamace budete informováni formou emailů (popřípadě telefonicky), které Vás upozorní na následující kroky:

1. Vaše reklamace byla přijata do systému 

2. Vaše reklamace byla vyřízena 

3. Vaše reklamace Vám byla odeslána, nebo že si ji máte možnost vyzvednout.

 

 

KONTAKTY:

Qayron Store

Gočárova tř. 1289/45

Hradec Králové

500 02        

 

 

Střediska Kolofix