Ohlédnutí za Qayron Rallye Sudety 2022

Novinky
12. 9. 2022

Osmadvacátý ročník bajkového maratonu Qayron Rallye Sudety 2022 je za námi. Počasí nakonec bylo lepší než předpovědi, i když trať byla z předešlých dnů mokrá a blátivá a o zajímavé chvíle na trati, tak nebyla nouze.

A jak to celé dopadlo?

Na hlavní 111 km dlouhé trati vyhrál po dvou letech opět Michal Bubílek (Kross BikerRanch Team) a mezi ženami obhájila loňské vítězství Milena Kalašová (K3 Performance). Na 60 km distanci zvítězili Filip Seidl (Head Pro Team Opava) a Andrea Maťhová (Ghost team) a na nejkratší 35 km trati vyhráli Dominik Kvitský (Cykloklub Jičín) a Nicol Bezstarosti (Bakako Nová Paka). Více ve výsledcích https://sportsoft.cz/cs/zavod/overview/7114.

Pokud jste se závodu neúčastnili ale byli jste na místě, mohli jste nás navštívit na našem stánku, kde jsme pro vás měli připravený výřez z aktuální kolekce kol Qayron a jako perličku jsme vám přivezli a ukázali dobová kola, na kterých se brázdilo na počátku 90.let. A že to byly zajímavé kousky! Bohužel se kvůli silnému dešti musela zrušit biketrialová exibice našeho sqadra jezdce Petra Krause, což nás hodně mrzelo. Ale počasí neporučíš:)

Abychom vám přiblížili atmosféru závodu i dění kolem, připravili jsme pro vás menší výběr fotek níže, nebo pak obsáhlejší fotoreport na našich facebookových stránkách zde v odkazu.