Gravel

Brázdit silnice i polní cesty! Tak přesně to si můžeš zažít s našimi vyladěnými gravel modely. Chceš se vrhnout do závodu? Zažít dobrodružství? Stát se štěrkoletcem? A co takhle vychutnat si rychlou a dlouhou jízdu, jako na silničním kole. S naším gravelem pokoříš stoupání, uskutečníš i ty nejodvážnější plány a splníš si svoje sny.

Zobrazit modely

LETNÍ SLEVY

Užij si léto na novém kole Qayron. Slevy až 10.000 Kč.

Neomezené dobrodužství

Brázdit silnice i polní cesty! Tak přesně to můžeš zažít s našimi vyladěnými gravel modely One.Dr. Chceš se vrhnout do závodu? Zažít dobrodružství? Vyrazit na vandr? A co takhle vychutnat si rychlou a dlouhou jízdu, jako na silničním kole? S naším gravelem pokoříš stoupání, uskutečníš i ty nejodvážnější plány a užiješ si ježdění podle svých představ.

Všestrannost a komfort

One.Dr je gravel bike bez kompromisů a nabízí široké možnosti využití pro každého jezdce. Klidná projížďka po práci? Intenzivní a dlouhý výšlap? Závodní tempo nebo několikadenní bikepacking? Šlápni do toho tak, jak cheš ty! Naše gravel modely zajistí plynulou a komfortní jízdu. Zbytek necháme na tobě!

Perfektní pro každého

Gravel bike One.Dr není jen pro profíky - je pro všechny, kdo hledají spojení s přírodou a dobrodružství na každém kilometru. Ať jsi začátečník nebo zkušený jezdec, One.Dr je tvůj spolehlivý parťák na každé cestě. Sportovní, rychlý a odolný bike. Připrav se na neomezená dobrodružství a objevuj svět na dvou kolech s Gravelem One.Dr!