Online prodej není omezen, E-shop jede dál

Novinky
15. 3. 2020

Zdravíme všechny naše zákazníky!

Situace si žádá maximální opatrnost a zdraví nás všech je absolutní prioritou. I my v Qayron bikes děláme všechno proto, aby jsme ochránili naše zaměstnance. Respektujeme všechna nařízení a doporučení. Vzhledem k situaci v České republice je v současné době náš Qayron store v Hradci Králové uzavřený, až do odvolání. I přes opatrný a zodpovědný přístup náš Qayron e-shop nadále funguje a stejně tak, i online prodej.

I nadále se budeme snažit dělat všechno proto, aby naše služby byly pro vás stále dostupné. Všechny přepravní služby, které využíváme v Qayron online obchodě nadále bez omezení fungují a zboží, které si objednáte k vám dorazí běžným způsobem. Pokud máte k objednávce jakýkoliv dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat na email [email protected] nebo telefonicky na čísle +420 732 426 731.

Situace se neustále mění a při jakýchkoliv změnách na naší straně vás budeme neprodleně informovat! Děkujeme za důvěru a doufáme, že se věci brzy vrátí do normálu a to v co možná nejkratší době. Do té doby, dodržujme doporučení, nezapomínejme si mýt ruce a brzy se potkáme na trailu!

Věříme, že i vy se k situaci stavíte zodpovědně a společně vše zvládneme.


Qayron Team