Tipy na vánoční dárky pro malé bajkery

Novinky
9. 12. 2021

Říkáte si, co to je za tipy na dárky pro děti, když nemáme v nabídce dětská kola? Na dětské kolekci už nějaký čas pracujeme a věřte, že jsme se opravdu snažili dostat dětská kola do naší nabídky, ale celosvětová situace tomu tak nechtěla a my jsme díky tomu museli měnit plány. Dětská kola nejsou dnes, ale budou a už se těšíme, až je zařadíme do naší nabídky!

Ale zpátky k tipům na dárky pro ty nejmenší bajkery! Věděli jste, že Qayron má sourozence, který se vcelku nedávno narodil? Jeho jméno je Levit a v jeho nabídce kola pro nejmenší najdete! 


BAJKER BEZ KOLA NENÍ BAJKER

Levit bikes je náš sourozenec, který se zaměřuje hlavně na elektrokola, ale v jeho nabídce najdete i klasická jízdní kola včetně těch dětských. Dětská kola kola Levit vynikají nízkou váhou, perfektní ovladatelností a ergonomií přizpůsobenou dětské postavě. Tyhle vlastnosti určují skvělé jízdní vlastnosti pro zábavnou a bezpečnou jízdu.

V nabídce najdete 16” a 20” kola pro nejmenší cyklisty. Větší závodníci si zamilují 24” model Draco, s kterým se mohou vydat do jakéhokoliv terénu, tento model přichází i v juniorské verzi na 27,5” kolech. Tak moc dlouho nepřemýštejte, vánoce jsou za dveřmi! Kola můžete objednat u našeho obchodního partnera v tomto odkazu.

Nechte ho, přihlásit se ke skupině do které patří! Stejně jako fanoušci sportovních klubů oblékají dresy a šály nebo fanoušci hudby nosí tričko své oblíbené kapely. Bikeři rádi oblékají bikové značky, aby všem kolem dali najevo, za jaký tým kopou. Ehm “jezdí”!

Skvělým dárkem může být dres na kolo, tričko s bike tématikou nebo kšiltovka!

Neprofoukne, nepromokne. Spousta oblečení na kolo není pouze pro parádu! Každý malý biker, který si užívá ježdění naplno nezapomene projet každou louži a něco jako špatné počasí nemá ve slovníku. Prozkoumejte nabídku v bike shopu! Nepromokavé bundy, rukavice co neprofouknou, univerzální šátky… Možností je opravdu mnoho! Spousta tohoto vybavení nezapomíná ani na bezpečnostní prvky a to pro své nejmenší každý ocení. Bezpečnost na prvním místě!

Údržba a servis jsou pro dlouhodobou funkčnost kola absolutně klíčové. Naučte své děti, jak se starat o kolo. Možnosti dárku jsou tady téměř nekonečné. Od kapesního centrklíče za pár korun až po rozšířenější sady na opravu, mazadla, čistící prostředky nebo stojany na opravu kola.

Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš! Děti vám jednou poděkují, věřte nám. Ten den, kdy si na vrcholu trailu daleko od domova sami snýtují prasklý řetěz jednou přijde!

FOŤÁK: TEN MUSÍ MÍT!

Jasně my víme! Oni mají ajfouny. Doba pokročila a dnes má opravdu i dítě mobilní telefon, s kterým s trochou šikovností dokáže natočit téměř profi video edit. S tím jak doba pokročila, pokročila i technologie foťáků a tak jsou dostupné i skvěle výkonné stroje s hezkou cenovkou.

Naučit se pracovat s foťákem zabaví vašeho juniora na pekelně dlouhou dobu! A kdo ví, třeba v něm probudíte novou vášeň a vyroste z něj fotograf nebo kameraman! Před koupí se určitě poraďte s někým, kdo je v tomto oboru kovaný a něco si nastudujte, protože budete pomáhat při učení s natáčením a focením!

UPOZORNĚNÍ: riskujete, že vás tento dárek připraví o lenošení na gauči. Doporučujeme zvážit všechna rizika!

Veselé Vánoce!