Ohlédnutí za Qayron Rallye Sudety 2020

Novinky
13. 9. 2020

Podívejte se ve fotogalerii, jak krásné a zárověň náročné byly letošní Sudety, legendární závod v kulisách Teplických a Adršpašských skal.

"Michal Bubílek a Janča Pichlíková se v sobotu 12. září 2020 stali vítězi 26. ročníku mountainbike marathonu Qayron Rallye Sudety, které byly partnerským závodem seriálu NOVA CUP a jedním ze šesti kol Škoda Auto Český pohár horských kol - Marathon poháru MTB XCM. Tisícovka startovních čísel skoro nestačila...

Letos nám vyšlo počasí a poprvé v historii se stalo, že poslední závodník dojel už před limitem. Vše dobře dopadlo a kdo si chtěl užít Sudety v ideálních podmínkách, tak letos měl ideální šanci. Pamětní trička se asi povedla, protože rezerva byla vyprodána během necelé hodiny, ale nebojte, budeme je přidělávat – objednávkový formulář bude zde ?

Děkujeme pořadatelům, partnerům i závodníkům, kteří se ničeho nazalekli a přijeli ..."