S dobrým výkonem a kondicí se můžeš postavit na startovní čáru. Pokud chceš pomýšlet na vítězství, tak na trati musíš nechat daleko víc. To, zda jsi XC závodník, nebo máš kolo hlavně pro zábavu, je pouze na tobě. Jedna věc se přesto nikdy nemění a to je XC kolo, to správné XC kolo pro tebe. Naše horská kola jsou vždy připravena podat maximum na cestě, kterou si zvolíš. Výkony se u každého liší, ale radost z ježdění musí být vždy maximální.

Zobrazit modely

QAYRON OCELÁQ

Ocel za cenu hlíny!
Dost bylo řečí o různých jízdních vlastnostech. Teď můžeš zažít ocel na vlastní kůži za cenu klasiky.
Akce platí 10.6. - 23.6.

Horské kolo do terénu

Naše XC kola jsou spojením klasického ducha  XC (Cross country) s trailovým charakterem. Jsou připravena na náročné terény i rychlé projížďky po práci. Bez ohledu na tvůj cíl, naše XC kola ti dodají očekávaný výkon a spolehlivost, kterou potřebuješ pro každou jízdu.

Backcountry pro dobrodruhy

KYRA a RAM nejsou jen obyčejná klasická XC kola. Mluvíme zde o backcountry kolech, které každý definuje po svém. Naše modely jsou navrženy pro různorodé terény a výzvy. Bez ohledu na to, zda si zvolíš pánský model RAM nebo dámský model KYRA, můžeš se spolehnout, že tvá další jízda bude stát za to.

Výkon a spolehlivost, kdekoliv a kdykoliv

XC modely disponují 120mm zdvihem vidlice a kvalitními komponenty od značky Shimano, což zajišťuje maximální výkon a spolehlivost v každém terénu. S modely KYRA a RAM zvládneš mnohem víc než s běžným turistickým XC kolem. Bez ohledu na to, zda se jedná o lehký trail nebo celodenní dobrodružství, naše XC kola ti poskytnou potřebný výkon a jistotu.