PF 2020

Novinky
30. 12. 2019

Další sezona a další rok je za námi. Pro nás to byl rok “0”. Doufáme, že jste si letos užili spoustu zábavy na kole a zakončili dekádu pozitivně naladěni. Chceme poděkovat každému jednomu z vás, kdo se stal součástí nového dobrodružství, do kterého se Qayron letos vrhnul. Ať už jste se přímo podíleli na spuštění a zrodu značky, jste součástí naší rodiny nebo jste se s námi potkali během sezony.

 

Věříme, že nás všechny čekají další skvělé roky plné úžasných momentů a nespočet kilometrů za řidítky. Kola jsou vášeň, která nás spojuje a my se těšíme, až se znovu potkáme na trailu a s širokým úsměvem se společně vrhneme do nové sezony, kde nás čeká několik novinek. Těšíme se na nové výzvy a vyhlížíme zážitky, které nás v následujících letech čekají. Rok 2020 může znít pro někoho magicky, ale my v Qayron bikes věříme, že to největší kouzlo se skrývá uvnitř nás všech a my sami jsme schopni si následující roky udělat kouzelné.

 

Přejeme Vám úspěšný vstup do nového roku, pevné zdraví, skvělou sezonu a mnoho osobních i pracovních úspěchů v novém roce!

 

QAYRON BIKES